АКБ FelicityESS FLA48300-EU 48v 300A h, BMS 160A@16S, 15kW, до 15 parallel, 135
  • Немає в наявності
  • Код: 46265
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна батарея FLA48300 Felicity (LiFePO4 51,2V 300Ah 15kWh) – це сучасне енергоефективне рішення для систем накопичення енергії як у побутових, так і комерційних об'єктах. Завдяки використанню хімічної технології LiFePO4, батарея забезпечує стабільну роботу, високий рівень безпеки та тривалий термін служби. На відміну від традиційних літій-іонних аналогів, цей тип акумуляторів відрізняється більшою стабільністю та екологічністю. Модель FLA48300 відмінно підходить для резервного електроживлення, автономних енергосистем та інтеграції в проекти з відновлюваними джерелами енергії. Можливість масштабування до 225 кВт год робить її універсальним рішенням для систем різного рівня складності. Виробник Felicity Модель FLA48300 Корисна ємність 15 кВт · год Тип батареї LiFePO4 Номінальна напруга 51,2 В Робоча напруга 44,8 - 57,6 В Рекомендований струм заряду/розряду * 150 А Рекомендована потужність заряду/розряду * 7500 Вт Макс. струм (15 с) 200 А Макс. потужність (15 с) 10000 Вт Глибина розряду (DOD) ?95% Масштабованість До 15 блоків (225 кВт·год) Зв'язок CAN & RS485 Ступінь захисту IP21 Кількість циклів ** 6000 Температура заряджання 0...+55°C Температура розряду -20…+55°C Дисплей LCD+LED Установка Підлогова Захист Інтелектуальний BMS, автоматичний вимикач, запобіжник Гарантія 5 років Вага (нетто) 135 кг Вага (брутто) 160 кг Розмір пристрою 480 x 1100 x 300 мм Розмір упаковки 635 x 1150 x 498 мм