Опис: Перехідник DC 7,4 x5, 0 мм (тато) - 5,5 х2, 5 мм (мама) призначений для з'єднання пристроїв з різними розмірами роз'ємів.
Характеристики:
- Тип роз'єму: DC
- Розміри роз'єму (тато): 7,4x5,0 мм
- Розміри роз'єму (мама): 5,5x2,5 мм
- Призначення: з'єднання пристроїв з різними розмірами роз'ємів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Напруга | 6 В |
| Напрацювання | 400 циклів заряду |
| Тип струмовивіду | T1 |
| Струм заряду | 0.45 А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,7 |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Тип акумулятора | AGM свинцево-кислотний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 294 ₴





