Топ продаж

Акумулятор MastAK MT1228 12 V 2.8 Ah AGM VRLA SLA 6FM28 для UPS сигналізації
603 ₴
- В наявності
- Код: 185062
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор MastAK MT1228 12 V 2.8 Ah AGM VRLA SLA 6FM28 для UPS сигналізації
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mastak |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 2.8 А. г |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напрацювання | 400 циклів заряду |
| Номінальна робоча напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип тягового акумулятора | AGM |
| Струм заряду | 0.84 А |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 101 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 603 ₴

