Акумулятор MastAK MT633 ( 6v3.3Ah)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mastak |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ємність акумулятору | 3.3 А. г |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напрацювання | 200 циклів заряду |
| Струм заряду | 0.96 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.62 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 134 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Номінальна робоча напруга | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 416 ₴


