
Зарядний пристрій Dell 19,5V 3,34A 7,4*5,0 65W
1 125 ₴
- В наявності
- Код: 232111
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядное устройство Dell 19,5V 3,34A 7,4*5,0 65W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KFD |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Індикатор роботи | Так |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 7.4x5.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 125 ₴


