Luxeon IPS-2000S
  • В наявності 1 од.
  • Код: 263022
Luxeon IPS-2000S
Luxeon IPS-2000SВ наявності 1 од.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Luxeon IPS-2000S
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникLuxeon
Країна виробникКитай
Види індикаціїСвітлова, Звукова
Гарантійний термін24 міс
Допустима пікова потужність2000 Вт
Захист від короткого замиканняТак
Захист від перегрівуТак
Захист від перевантаженьТак
Захист від переполюсовкиНі
Захист від розряду акумуляторної батареїТак
ККД, не менше90 %
Максимальна робоча температура навколишнього середовища40 град.
Мінімальна робоча температура навколишнього середовища-20 град.
Номінальна потужність1000 Вт
Номінальна вхідна напруга12 В
Номінальна вихідна напруга220~240 В
Номінальний струм84 А
СтанНовий
Ступінь захисту IP20
Тип робочої величиниНапруга
Струм холостого ходу1 А