Luxeon IPS-2000S
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Luxeon |
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Допустима пікова потужність | 2000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальний струм | 84 А |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Струм холостого ходу | 1 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Синусоїдна форма струму | Робота електродвигуна, компресора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 820 ₴



