Зарядное устройство MastAK MW-508
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastak |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 4 шт. |
| Напруга зарядки | 1.2 В |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Струм заряду | 0.5 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | один місяць |
| Зарядний струм | 500mAh |
| Режими | Заряд, розряд. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 541 ₴



