
Акумулятор MastAK MA12-55DG 12В 55 А·год гелевий для сонячних станцій і
7 200 ₴
- В наявності
- Код: 185097
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор MastAK MA12-55DG 12В 55 А·год гелевий для сонячних станцій і резервних систем
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mastak |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 55 А. г |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напрацювання | 400 циклів заряду |
| Струм заряду | 11 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 229 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Номінальна робоча напруга | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 200 ₴

