MastAK MW-2052 (5в 2,1 А)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastak |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 27 Вт |
| Довжина | 88 мм |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 з пакованням |
| Висота | 40 |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більш ніж | 2.25 |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Захист від перевантаження | Да |
| ККД, не менш ніж | 90 % |
| Максимальна робоча температура | 70 |
| Максимальна вхідна напруга | 240 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -20 |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 |
| Тип блока живлення | Імпульсний |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Ширина | 52 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 293 ₴


