
Герметичний акумулятор 4V 4.5 Ah MastAK MT445 VRLA AGM
311 ₴
- В наявності
- Код: 185266
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Герметичний акумулятор 4V 4.5 Ah MastAK MT445 VRLA AGM
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mastak |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напрацювання | 400 циклів заряду |
| Номінальна робоча напруга | 4 В |
| Стан | Новий |
| Тип тягового акумулятора | AGM |
| Струм заряду | 1.35 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 108 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Ширина | 48 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 311 ₴

