
Світлодіодна лампа Mastak CUP02DG (4W LED GU10 230V 6400K)
45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 371036
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа Mastak CUP02DG ( 4W LED GU10 230V 6400K )
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastak |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Мінімальна колірна температура | 6200 К |
| Мінімальна робоча напруга | 100 В |
| Потужність | 4 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 40000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Струм споживання | 19 мА |
| Кут свічення | 80 град. |
| Колір світлодіода | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Цоколь | GU10 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 20 Вт |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 190 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴




