LUXEON IPS-300S
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxeon |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Основні атрибути | |
| Допустима пікова потужність | 300 Вт |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Захист від перевантажень | Да |
| Захист від переполюсування | Немає |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Да |
| ККД, не менш ніж | 90 % |
| Максимальна робоча температура довкілля | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура довкілля | -20 град. |
| Номінальна потужність | 150 кВт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Перевантажувальна здатність | 200% |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Струм холостого ходу | 0.5 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 970 ₴



