
Акумулятор Li-ion Keeppower 26650 (3.6 v 3500mAh)
270 ₴
- В наявності
- Код: 174003
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор Li-ion Keeppower 26650 (3.6 v 3500mAh)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keeppower |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 3500 мА/год |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Напруга | 3.6 В |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 26 мм |
| Довжина: | 65 мм |
| Мінімальна робоча температура | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴

