
Акумулятор MastAK МТ413 (4V 1,3 Ah)
162 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 185262
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор MastAK МТ413 (4V 1,3 Ah)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mastak |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ємність акумулятору | 1.1 А. г |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напрацювання | 200 циклів заряду |
| Струм заряду | 0.39 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.135 кг |
| Висота | 91 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна робоча напруга | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 162 ₴


