
Зарядний пристрій MastAK MW-C04 (6в і 12в)
1 204 ₴
- В наявності
- Код: 203088
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій MastAK MW-C04 ( 6в і 12в )
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastak |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість режимів заряду | 7 |
| Тип | Зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Струм заряду | 4 А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 194 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 540 з пакованням |
| Індикатор заряду елементів живлення | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 204 ₴




