
Мережевий блок живлення MastAK SW-2052 5V (2000mA)
155 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 232338
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий блок живлення MastAK SW-2052 5V (2000mA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastak |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 10 Вт |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм, не більше | 2 А |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип охолодження | Пасивний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155 ₴



