
Мережевий блок живлення MastAK SW-2093 (9V 3000mA)
303 ₴
- В наявності
- Код: 232189
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий блок живлення MastAK SW-2093 (9V 3000mA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastak |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 27 Вт |
| Вихідна напруга | 9 В |
| Вихідний струм, не більше | 3 А |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип охолодження | Пасивний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 303 ₴


