
Зарядний пристрій Asus 19V2.37A 3.0*1.0 45W
504 ₴
- В наявності
- Код: 232216
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій Asus 19V2.37A 3.0*1.0 45W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DBK |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 3.0x1.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 504 ₴
