
Блок живлення до ноутбука Acer 19V1.58A 5.5*1.7 30W
540 ₴
- В наявності
- Код: 232205
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення до ноутбука Acer 19V1.58A 5.5*1.7 30W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DBK |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x1.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴


