
Акумулятор Li-ion MastAK 18650 3.6v 1800mAh с защитой (1шт.)
110 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 173292
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аккумулятор Li-ion MastAK 18650 3.6v 1800mAh с защитой (1шт.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastak |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 1800 мА/год |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Напруга | 3.6 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Типорозмір | 18650 |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр | 18 мм |
| Довжина: | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴


