
Джерело Безперебійного Живлення Ritar RTP500 (300W)
2 790 ₴
- В наявності
- Код: 264054
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело Безперебійного Живлення Ritar RTP500 (300W)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Звукова/Світлова/Вібро |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Технічні характеристики | |
| Допустима пікова потужність | 500 Вт |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 790 ₴

