
Зарядний пристрій Toshiba 15V 6A 6,3*3,0 90W
720 ₴
- В наявності
- Код: 232160
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій Toshiba 15V 6A 6,3*3,0 90W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KFD |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 5 - 8 А |
| Сумісність з брендом | Toshiba |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 6.3x3.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴


