Soshine SC6W Сонячна панель 6W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soshine |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 248 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 202 з пакованням |
| Вихідна напруга | 6 В |
| Вихідний струм | 1 мА |
| Стан | Нове |
| Тип | Універсальна сонячна батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 893 ₴










