Акумулятор МastAK MMB1204A 12v 4Ah
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mastak |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ток заряда | 1.2 А |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 69 мм |
| Довжина | 113 мм |
| Ширина | 107 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Крос-номері | Yuasa YTX5LBS |
| Максимальна робоча температура | 55 |
| Мінімальна робоча температура | -20.0 |
| Напруга | 12 |
| Напрацювання | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 945 ₴




