Акумулятор МastAK MMB1205 5Ah 12v
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mastak |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 61 мм |
| Довжина | 119 мм |
| Ширина | 129 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 55 |
| Мінімальна робоча температура | -20 |
| Напруга | 12 |
| Напрацювання | 300 |
| Ток заряда | 1.5 А |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 945 ₴



