
Потужний інвертор IPS-3000S 1500W Чиста синусоїда 12В-220В
5 850 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 2630222
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужний інвертор IPS-3000S 1500W Чиста синусоїда 12В-220В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HOULI |
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальний струм | 84 А |
| Перевантажувальна здатність | 200% |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Струм холостого ходу | 1 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Синусоїдна форма струму | Робота електродвигуна, компресора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 850 ₴









