ДЖБ Ritar RTSW-500 LCD ( Синусоїда )
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Індикація | Звукова/Світлова/Вібро |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал і пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Наявність холодного старту | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Допустима пікова потужність | 500 Вт |
| ККД, не менше | 90 % |
| Максимальна потужність | 500 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 175 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | AGM |
| Струм заряду | 6 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота струму | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 490 ₴



