
Акумулятор Soshine 18500P з захистом 3,7V 1400mAh (1шт.)
201 ₴
- В наявності
- Код: 173229
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор Soshine 18500P з захистом 3,7V 1400mAh ( 1шт. )
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Soshine |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Напруга | 3.6 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 18.2 мм |
| Ємність акумулятора | 1400 |
| Основні | |
| Тип | Акумулятор |
| Типорозмір | 18500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 201 ₴



