
Акумулятор Mastak 18500P з захистом 3,7V 1700mAh (1шт.)
261 ₴
- В наявності
- Код: 174012
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор Mastak 18500P з захистом 3,7V 1700mAh ( 1шт. )
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastak |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ємність акумулятору | 1700 мА/год |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Напруга | 3.6 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Типорозмір | 18500 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 18.2 мм |
| Довжина: | 53 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 261 ₴


