Luxeon IPS-4000SD
  • В наявності
  • Код: 263107
Luxeon IPS-4000SD
Luxeon IPS-4000SDВ наявності
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Luxeon IPS-4000SD
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникLuxeon
Країна виробникКитай
Види індикаціїСвітлова, Звукова
Гарантійний термін24 міс
Допустима пікова потужність4000 Вт
Захист від короткого замиканняТак
Захист від перегрівуТак
Захист від перевантаженьТак
Захист від переполюсовкиНі
Захист від розряду акумуляторної батареїТак
ККД, не менше85 %
Максимальна робоча температура навколишнього середовища40 град.
Мінімальна робоча температура навколишнього середовища-20 град.
Номінальна потужність2000 Вт
Номінальна вхідна напруга12 В
Номінальна вихідна напруга220~240 В
Номінальний струм167 А
СтанНовий
Ступінь захисту IP20
Тип робочої величиниНапруга
Струм холостого ходу1 А
Рівень шуму50 дБ
Форма вихідної напругиЧиста синусоїда
Частота50 Гц
Кількість фаз живлення1
Габаритні розміри
Вага5 кг
Висота80 мм
Довжина440 мм
Ширина220 мм