-10%

Батарея HYSINCERE LiFePO4 100Ah 12.8V глибокого розрядження із захистом
13 950 ₴
12 600 ₴
- В наявності
- Код: 26407442
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Батарея LiFePO4 100Ah 12.8V глибокого розрядження із захистом
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Номінальна робоча напруга | 12.8 В |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Стан | Новий |
| Тип конструкції | Розбірна, Необслуговувані |
| Тип струмовивіду | Бічні |
| Тип тягового акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 50 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 215 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 600 ₴









