
Перетворювач напруги 220v в 120v 2000W (1000W)
5 625 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 26407443
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перетворювач напруги 220v в 120v 2000W ( 1000W )
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Допустима пікова потужність | 2000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| ККД, не менше | 85 % |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 220 В |
| Номінальна вихідна напруга | 100~120 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 55 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Основні | |
| Кількість фаз | 1 |
| Потужність | 2000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 625 ₴




