
Акумулятори EVE 3.2 V 105Ah LiFePO4 (4 шт) + перемички — комплект для збирання
10 260 ₴
- В наявності
- Код: GK100E
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятори EVE 3.2 V 105Ah LiFePO4 (4 шт) + перемички — комплект для збирання батареї 12.8 V / 24 V / 48 V
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EVE |
| Країна виробник | Китай |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ємність акумулятору | 105 А. г |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Номінальна робоча напруга | 3.2 В |
| Стан | Новий |
| Тип тягового акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 105 А |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 196 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 36 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 260 ₴



