Luxeon IPS-6000SD
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Luxeon |
| Країна виробник | Китай |
| Види індикації | Світлова, Звукова |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Допустима пікова потужність | 6000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 85 % |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальний струм | 167 А |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Струм холостого ходу | 1 А |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 88 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 242 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 145 ₴


