Luxeon IPS-6000SD
  • В наявності
  • Код: 263108
Luxeon IPS-6000SD
Luxeon IPS-6000SDВ наявності
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Luxeon IPS-6000SD
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникLuxeon
Країна виробникКитай
Види індикаціїСвітлова, Звукова
Гарантійний термін24 міс
Допустима пікова потужність6000 Вт
Захист від короткого замиканняТак
Захист від перегрівуТак
Захист від перевантаженьТак
Захист від переполюсовкиНі
Захист від розряду акумуляторної батареїТак
ККД, не менше85 %
Максимальна робоча температура навколишнього середовища40 град.
Мінімальна робоча температура навколишнього середовища-20 град.
Номінальна потужність3000 Вт
Номінальна вхідна напруга12 В
Номінальна вихідна напруга220~240 В
Номінальний струм167 А
СтанНовий
Ступінь захисту IP20
Тип робочої величиниНапруга
Струм холостого ходу1 А
Рівень шуму50 дБ
Форма вихідної напругиЧиста синусоїда
Частота50 Гц
Кількість фаз живлення1
Габаритні розміри
Вага5 кг
Висота88 мм
Довжина400 мм
Ширина242 мм