Luxeon IPS-8000SD
  • В наявності 1 од.
  • Код: 263109
Luxeon IPS-8000SD
Luxeon IPS-8000SDВ наявності 1 од.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Luxeon IPS-8000SD
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникLuxeon
Країна виробникКитай
Види індикаціїСвітлова, Звукова
Гарантійний термін24 міс
Допустима пікова потужність8000 Вт
Захист від короткого замиканняТак
Захист від перегрівуТак
Захист від перевантаженьТак
Захист від переполюсовкиНі
Захист від розряду акумуляторної батареїТак
ККД, не менше85 %
Максимальна робоча температура навколишнього середовища40 град.
Мінімальна робоча температура навколишнього середовища-20 град.
Номінальна потужність4000 Вт
Номінальна вхідна напруга12 В
Номінальна вихідна напруга220~240 В
Номінальний струм334 А
Сонячна батареяНі
СтанНовий
Ступінь захисту IP20
Тип робочої величиниНапруга
Струм холостого ходу1 А
Рівень шуму50 дБ
Форма вихідної напругиЧиста синусоїда
Частота50 Гц
Габаритні розміри
Вага5 кг
Висота88 мм
Довжина400 мм
Ширина242 мм