
Перетворювач напруги Ritar RSC-500 12v 230v 500Вт чиста синусоїда
6 525 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 263118
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перетворювач напруги Ritar RSC-500 12v 230v 500Вт чиста синусоїда
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Технічні характеристики | |
| Допустима пікова потужність | 1000 Вт |
| ККД, не менше | 85 % |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Основні атрибути | |
| Типи індикації | Звукова, Світлова |
| Захист від перевантажень | Да |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Да |
| Максимальна робоча температура довкілля | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура довкілля | -20 град. |
| Номінальна потужність | 500 кВт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальний струм | 50 А |
| Сонячна батарея | Немає |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Струм холостого ходу | 1 А |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 525 ₴

