Акумулятор ORBUS ORB-1218 (12v 18Ah)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orbus |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напрацювання | 200 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 5.4 А |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 167 мм |
| Довжина | 181 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 з пакованням |
| Ємність акумулятора | 18 |
| Максимальна робоча температура | 40 |
| Номінальна робоча напруга | 12 |
| Тип тягового акумулятора | AGM |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 442 ₴

