Настінний тепловентилятор з пультом
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кріплення на стіну | Да |
| Призначення | Побутове |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Особливості | Вбудований вентилятор, Пульт дистанційного керування, Таймер, Терморегулятор |
| Тип джерела енергії | Електричний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴







