
LogicPower Smart-UPS 1000 PRO RM (вбудована батарея, LCD, чиста синусоїда)
14 850 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 264098
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LogicPower Smart-UPS 1000 PRO RM (вбудована батарея, LCD, чиста синусоїда)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість вихідних розеток | 5 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 445 мм |
| Довжина | 335 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Технічні характеристики | |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Струм заряду | 1 А |
| Тип ДБЖ | Smart ONline |
| Час перемикання | 0 мс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | LCD |
| Вага (кг) | 11,5 |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | USB, RS232 - опціонально |
| Форма вихідної напруги | правильна синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 850 ₴




