
Перетворювач напруги 220 V | 110 V 250 W (500 W пік) — універсальний
2 655 ₴
- В наявності
- Код: 26407448
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перетворювач напруги 220 V | 110 V 250 W (500 W пік) — універсальний трансформатор для імпортної техніки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lvyuan |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Допустима пікова потужність | 500 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| ККД, не менше | 85 % |
| Максимальна потужність | 500 Вт |
| Номінальна потужність | 250 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 220 В |
| Номінальна вихідна напруга | 100~120 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 55 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Потужність | 800 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 655 ₴




