Акумулятор Hefei 3,2V 30Ah ( 4шт. )
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hefeі Win Power |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.65 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Ємність акумулятору | 30 А. г |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | V30 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Максимальна робоча температура | 60 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна робоча температура | -20 |
| Напруга | 3.2 |
| Напрацювання | 6000 |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип монтажа | Поверхневий |
| Ток заряда | 15 А |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 888 ₴



