
Джерело безперебійного живлення Ritar RTSW-600 LCD
5 805 ₴
- В наявності
- Код: 264133
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело безперебійного живлення Ritar RTSW-600 LCD
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Наявність холодного старту | Так |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | GEL |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 805 ₴

