Зарядний пристрій для АКБ LP AC-018 12V 4A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | LED |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 48 |
| Вихідний струм | 4 мА |
| Номінальна робоча напруга | 220 |
| Тип | зарядні пристрої для АКБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 664 ₴







