
Зарядний пристрій для АКБ LP AC-017 6V-12V 1.7A
882 ₴
- В наявності
- Код: 203104
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій для АКБ LP AC-017 6V-12V 1.7A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 99 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | LED |
| Вага (кг) | 0,14 |
| Вихідний струм | 1.7 мА |
| Номінальна робоча напруга | 220 |
| Тип | Зарядний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 882 ₴




