Зарядний пристрій для АКБ LP AC-019 12V 8A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 133 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Індикація | LED |
| Вага (кг) | 0,32 |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 96 |
| Вихідний струм | 8 мА |
| Номінальна робоча напруга | 220 |
| Тип | Зарядний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 833 ₴






