
Міні ДБЖ для роутера 8800mAh 12 V 9 V 5 V POE 15-24 V UPS для Wi-Fi, GPON, ONU у
1 170 ₴
- В наявності
- Код: 26407456
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міні ДБЖ для роутера 8800mAh 12 V 9 V 5 V POE 15-24 V UPS для Wi-Fi, GPON, ONU у разі вимкнення світла
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKE |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Ємність акумулятору | 8800 мАг |
| Індикація | Світлова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Колір корпусу | Білий |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Наявність холодного старту | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.4 кг |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час роботи при повному навантаженні | 180 хв |
| Вихідна потужність | 17 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Допустима пікова потужність | 17 Вт |
| Максимальна потужність | 17 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Напруга акумулятору | 12.6 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴






