
Зарядний пристрій FOXSUR 12V 10А та 24V 5А
1 440 ₴
- В наявності
- Код: 26407455
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій FOXSUR 12V 10А та 24V 5А
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Foxsur |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість режимів заряду | 5 |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Струм заряду | 10 А |
| Колір | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 з пакованням |
| Вихідний струм | 10 мА |
| Індикатор заряду елементів живлення | Да |
| Індикація | LED |
| Маса | 0.4 кг |
| Наявність вольтметра | Да |
| Номінальна робоча напруга | 220 |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип індикатора | Дисплей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴





