
Гібридний інвертор MUST PV18-1012VPM (12v 1000W)
12 825 ₴
- В наявності
- Код: 264135
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гібридний інвертор MUST PV18-1012VPM (12v 1000W)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Допустима пікова потужність | 2000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 230 В |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Сонячна батарея | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 55 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 825 ₴


