
Зарядний пристрій YZ1600S для акумулятора lifepo4 16s 58.4 40A
16 425 ₴
- В наявності
- Код: 26407454
+380 (66) 137-85-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій YZ1600S для акумулятора lifepo4 16s 58.4 40A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Додаткові функції | Захист від перегріву, Автоматичне відключення, Захист від перезаряду, Захист від перепадів напруги |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Напруга зарядки | 58.4 В |
| Номінальна потужність | 2336 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Струм заряду | 40 А |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 3.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 425 ₴




