Діод Шотткі MBR30100PT 100V 30A корпус TO-3P, 30А, 250А, 0.8V
  • В наявності
  • Код: 18333
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.